Last Minute Exotika

Vyhledej si dovolenou

Horký TIP

Vyber si

Turistický průvodce

Rubriky

Počasí

Vyhledávač letenek

Last minute nabídka

Facebook

Nebojte se s německými CK

Německé cestovní kanceláře se v poslední době těší obrovské popularitě. Proč? Odpověď je vcelku prostá – nabízí atraktivní zájezdy na příznivou cenu a také náležitě pečují o své zákazníky. Že jste o těchto cestovních kancelářích ještě neslyšeli? Rozhodně nemusíte zoufat. Poskytneme Vám všechny potřebné informace. Tak tedy, vzhůru do toho!

Proč cestovat právě s německými cestovními kancelářemi?

Hned na úvod byste si možná položili otázku proč cestovat zrovna s německou cestovní kanceláří a dát tak vale osvědčeným českým cestovkám? Tento dotaz je jistě na místě, zvlášť v případě, že o německých cestovních kancelářích pranic nevíte. Ovšem pokud se neřadíte mezi klasické nedůvěřivce a naopak rádi vyzkoušíte něco nového, právě pro Vás zde máme několik důvodů, proč cestovat právě s německými cestovními kancelářemi. Tady jsou:

  • Větší trh znamená větší nabídku
  • Větší konkurence snižuje ceny
  • Prodejní systém Vám garantuje stejné ceny jako u cestovní kanceláře v Německu
  • Všechny ceny jsou včetně poplatků a tax – neplatíte tedy nic navíc!
  • Online aktualizace volných míst
  • Levné letenky

HLEDAT zájezd

Německé CK = nižší cena a vyšší komfort

Abychom to tedy shrnuli: Ceny zájezdů jsou v Německu levnější, a to díky velké konkurenci. Německý trh je totiž mnohem větší než ten český, a tak je ovlivněn velkou kupní silou obyvatelstva. Také prodejní systém přes internet zaručuje nižší ceny, než tomu je u klasických kamenných cestovních kanceláří. Německé cestovní kanceláře, které jsou v naší nabídce, jsou pojištěny proti úpadku, takže se zákazníci nemusí obávat o své investice.

Jak koupit zájezd s německou cestovní kanceláří

Přesvědčily Vás předchozí řádky? Pak nezbývá, než si objasnit, jak si zarezervovat a následně také zaplatit svou dovolenou snů. Jakmile si vyberete místo, kam byste chtěli cestovat (německé CK vyráží např. do Dominikánské republiky, na Kubu, do Turecka, Thajska, za krásami Indického oceánu i do Afriky aj.), dovolenou si objednáte přímo s českým obchodníkem. Nemusíte se bát, že by byly všechny důležité dokumenty v němčině a Vy byste tedy neměli přehled o tom, co vlastně podepisujete. Všechny smlouvy a příslušné materiály jsou v češtině.

Co se týče letenek, u většiny německých cestovních kanceláří zřejmě narazíte na charterové letenky. Jedná se o typ letenek, pro které je charakteristické, že se vztahují pouze k charterovým letům. Cestovní kanceláře mají obvykle k dispozici speciální letadlo, které létá mimo pravidelné letecké linky. Letenky do vybraných destinací tedy stojí doslova pár kaček.

Ceny zájezdů jsou konečné

Zájezdy je možno platit v korunách, ale také v eurech. Ceny za zájezdy jsou konečné, tedy bez navýšení a dalších zprostředkovatelských poplatků. Budete-li si rezervovat zájezd přes internet, nemusíte se obávat, že byste museli za zájezd zaplatit více peněz. Letenky i dokumenty bývají obvykle posílány poštou.
Pak už nezbývá, než se vydat na letiště. Německé cestovní kanceláře mají na letištích své stánky, kde můžete získat příslušné informace, a v samotné destinaci pak na Vás bude čekat delegát, který hovoří anglicky, německy a mnohdy také jazykem typickým pro onu oblast.

Doufáme, že jsme Vás nyní dostatečně inspirovali a Vy se tedy nebudete bát vložit svou důvěru do německých cestovních kanceláří. Vězte, že nebudete litovat, neboť superlativa a skvělé zážitky jsou zárukou!

Bližší informace na veškeré Vaše dotazy naleznete v horním menu v sekci Německé CK.


CZIN.eu
TOPlist