Zimní dovolená na horách

Vyhledej si dovolenou

Horký TIP

Vyber si

Turistický průvodce

Rubriky

Počasí

Vyhledávač letenek

Facebook

Ubytování na letišti

Čeká Vás další den odlet do vysněné destinace, a bojíte se, že byste mohli samou nervozitou zaspat a Vaše představy o nezapomenutelné dovolené by byly rázem pryč? Pak pro Vás máme jednu lukrativní nabídku, která Vaše obavy ihned rozptýlí. O co se přesně jedná?

Ubytování v místě letiště den před odletem

U většiny letišť se nachází několik hotelů, které nabízí služby právě pro ty z Vás, kteří máte problémy s časným vstáváním v den odletu. Za velmi příznivé ceny, jež se pohybují přibližně od 69 €, máte jedinečnou možnost přenocovat ve kvalitně vybaveném, dvojlůžkovém pokoji, přičemž ráno Vám bude naservírovaná chutná snídaně, která Vás příjemně navnadí na cestu do dalekých, neznámých krajin. V ceně je zahrnuta taktéž možnost parkovat u hotelu po celou dobu, kdy budete na dovolené. Také si můžete dopřát transfer na letiště a zpět, který je zahrnut v ceně za ubytování.

Služba zahrnuje

  • nocleh pro 2 osoby
  • snídaně
  • parkování zdarma – max. 22 dní
  • transfer na letiště a zpět

To zní jako lákavá nabídka, co říkáte? Proto neváhejte a objednejte si tuto výhodnou parkovací a ubytovací službu předem přes naše obchodníky. Přejeme Vám příjemný odpočinek před odletem.

Parkování + ubytování + transfer na letištích v Německu

Parkování + ubytování + transfer na letištích v Rakousku

Parkování + ubytování + transfer na letištích v Polsku


CZIN.eu
TOPlist