Last Minute Exotika

Vyhledej si dovolenou

Horký TIP

Vyber si

Turistický průvodce

Rubriky

Počasí

Vyhledávač letenek

Last minute nabídka

Facebook

Ubytování na letišti

Čeká Vás další den odlet do vysněné destinace, a bojíte se, že byste mohli samou nervozitou zaspat a Vaše představy o nezapomenutelné dovolené by byly rázem pryč? Pak pro Vás máme jednu lukrativní nabídku, která Vaše obavy ihned rozptýlí. O co se přesně jedná?

Ubytování v místě letiště den před odletem

U většiny letišť se nachází několik hotelů, které nabízí služby právě pro ty z Vás, kteří máte problémy s časným vstáváním v den odletu. Za velmi příznivé ceny, jež se pohybují přibližně od 69 €, máte jedinečnou možnost přenocovat ve kvalitně vybaveném, dvojlůžkovém pokoji, přičemž ráno Vám bude naservírovaná chutná snídaně, která Vás příjemně navnadí na cestu do dalekých, neznámých krajin. V ceně je zahrnuta taktéž možnost parkovat u hotelu po celou dobu, kdy budete na dovolené. Také si můžete dopřát transfer na letiště a zpět, který je zahrnut v ceně za ubytování.

Služba zahrnuje

  • nocleh pro 2 osoby
  • snídaně
  • parkování zdarma – max. 22 dní
  • transfer na letiště a zpět

To zní jako lákavá nabídka, co říkáte? Proto neváhejte a objednejte si tuto výhodnou parkovací a ubytovací službu předem přes naše obchodníky. Přejeme Vám příjemný odpočinek před odletem.

Parkování + ubytování + transfer na letištích v Německu

Parkování + ubytování + transfer na letištích v Rakousku

Parkování + ubytování + transfer na letištích v Polsku


CZIN.eu
TOPlist