Last Minute Exotika

Vyhledej si dovolenou

Horký TIP

Vyber si

Turistický průvodce

Rubriky

Počasí

Vyhledávač letenek

Last minute nabídka

Facebook

Spolupráce

Cestovní portál hledá do týmu nové tvůrčí duše! Přidej se k nám i Ty!

Za chodem internetové cestovní agentury a cestovatelského portálu v jednom, stojí parta profesionálů, kteří milují cestování a jsou odhodláni se se svými zážitky, doporučeními, tipy a triky podělit i s našimi čtenáři. Pokud je cestováním i tvým koníčkem a byl jsi obdařen uměleckým střevem, pak právě na tebe v našem týmu čekáme!

Jakou pozici můžeš v týmu Cestovního portálu zastávat?

Pokud se opravdu rozhodneš přispět ke zkvalitnění informací na Cestovním portále, budeš moci u nás plnit hned několik funkcí. Hledáme totiž do naší redakce nové talenty, kteří budou moci zastávat post:

Redaktor

Redaktor pro CestovniPortal.czPíšeš rád a chtěl by ses stát opravdovým profesionálem, který píše zajímavé články s cestovatelskou tématikou? Pak už neváhej ani vteřinu a přibliž se díky práci pro Cestovní portál svému snu!
Co pro to musíš udělat? Zašli nám na redakční e-mailovou adresu ukázku své tvorby a my ti zaručujeme, že pokud se nám bude tvůj článek líbit, obratem se ti ozveme, abychom se dohodli na podmínkách spolupráce. Uvítáme, když se bude zkušební článek týkat cestování, avšak není to podmínkou. Rozsah tvé ukázky by se měl pohybovat okolo 1 normostrany (tj. 1800 znaků, vč.mezer).
Zároveň apelujeme, aby ses vyhnul zkratkám ctrl+c a ctrl+v. Plagiáty totiž snadno odhalíme a nemáme vůči nim pochopení. Dej si tedy opravdu záležet a spolehni se na své vlastní schopnosti a nadání.

Fotograf

Vnímáš citlivě okolí a zvěčňuješ rád neopakovatelné okamžiky do fotografií? Pak v našem týmu čekáme právě na tebe!
Tato nabídka se týká nejen profesionálních fotografů s praxí, ale také všech nadaných talentů, kteří dokáží specificky zachytit přírodu do fotografií. Nestyď se tedy a rozvíjej díky postu fotografa v Cestovním portálu svůj potenciál!
Pošli nám na e-mailovou adresu ukázku tvé tvorby a my ti zaručujeme, že pokud nás zaujme, rádi tě uvítáme mezi sebe!

Tvůrce videí

Baví tě filmařina a tvorba videí? Máš smysl pro detail a schopnost vytvořit originální video, které nenudí? Poděl se s námi o svůj talent i Ty! Zašli nám ukázku své tvorby a pokud v tobě bude dřímat potenciál, rádi ti v našem týmu svěříme tvorbu videí.

Pro webmastery

Pokud máš zájem o inzerci nebo o výměnu odkazů, rádi ti vyhovíme. Stačí jen, když se nám ozveš se svou vizí a určitě se nějak domluvíme!

Tvůrčí duše s dobrými nápady

Jsi kreativní a myslíš si, že bys mohl být v našem týmu užitečný? Pak se neboj nám o svých nápadech říct více. Jsme otevření téměř jakýmkoliv inovacím a s chutí podporujeme talenty. Ukaž i ty, jaké nadání v tobě dřímá! Rádi ti ho pomůžeme rozvíjet.

Chceš být skutečně v našem týmu? Kontaktuj nás!

Pokud tě některá z našich nabídek osloví, nezapomeň se nám ozvat! Neopomeň ve svém psaní uvést, o jaký post by ses rád ucházel a kromě ukázky z tvé tvorby připoj také několik krátkých vět o své maličkosti, abychom o tobě něco málo věděli.
Kontaktovat nás můžeš na adrese info(a)cestovniportal.cz.CestovniPortal.cz


CZIN.eu
TOPlist