Last Minute Exotika

Vyhledej si dovolenou

Horký TIP

Vyber si

Turistický průvodce

Rubriky

Počasí

Vyhledávač letenek

Last minute nabídka

Facebook

Reklama a Inzerce

Inzerentům nabízíme širokou škálu reklamních pozic a možností propagace. Kromě klasické plošné reklamy nabízíme také PR články. Každému zákazníkovi se věnujeme zcela individuálně, přičemž se vždy snažíme kampaň optimalizovat tak, aby byla pro zadavatele maximálně přínosná. Pokud v naší nabídce nenajdete vhodný produkt, neváhejte nás kontaktovat se speciální žádostí či návrhem.

Charakteristika webu a jeho cílová skupina
Přehled standardních reklamních pozic

Zveřejnění PR článku

Ceník
Kontakt

Charakteristika webu a jeho cílová skupina

CestovniPortal.cz jsou denně aktualizované stránky, které nabízí vyhledávaný obsah z oblasti cestování, trávení dovolené, wellness, aj. Novým a neotřelým přístupem přinášíme nejaktuálnější informace o všech oblíbených destinacích, užitečné tipy a triky, rady na cesty, aj.

Důležitým aspektem tvorby stránek je vytvoření přátelského vztahu s naší cílovou skupinou, a proto klademe velký důraz na osobní přístup, komunikaci a zpětnou odezvu. Tento prvek odlišuje stránky CestovniPortal.cz od jiných webů s podobným zaměřením. Díky osobním doporučením a zosobnění stránek dochází k navázání trvalého kontaktu.

Primární cílovou skupinou jsou nadšení cestovatelé, kteří rádi objevují svět kolem sebe. Ale především všichni, kteří touží strávit nezapomenutelnou dovolenou a odpočinout si tak od každodenních starostí.

Přehled standardních reklamních pozic

Připravujeme

Zveřejnění PR článku

PR články přináší efektivní a vyhledávači oblíbený způsob budování kvalitních zpětných odkazů (tzv. linkbuilding). Kvalitní PR článek je tím správným impulsem pro zlepšení pozic Vašeho webu ve výsledcích vyhledávání.

Nabízíme zveřejnění PR článku v libovolné sekci webu, přičemž doba zveřejnění není časově limitována. Maximální rozsah článku jsou 2 NS, povoleny jsou až 4 přímé odkazy, grafická či jiná příloha, embed obsah a interaktivní prvky. V případě zájmu napíšeme PR článek přímo Vám na míru. Samozřejmostí je optimalizace klíčových slov pro vyhledávače, zalinkování prostřednictvím několika linkovacích služeb a propagace článku.

Povinnou součástí každého PR článku je fotografie. Všechny fotografie musí být buď ve vlastnictví zadavatele nebo zadavatel musí vlastnit platnou licenci pro jejich zobrazení. Pokud by klient takové fotografie nevlastnil, ani neměl možnost použít fotky z některé z fotobank, nabízíme klientům možnost použít fotografie z fotobanky Fotolia.com. Fotky stažené z webu bez doloženého původu na našem webu nezobrazíme.

Popis Cena vč. DPH
Cena zveřejnění dodaného PR článku 500 Kč
Cena zveřejnění a napsání PR článku na míru 500 Kč + 300 Kč / NS

Ceník

  Cena vč. DPH Na každé stránce Info
Square Banner 2000 Kč ano max. 35kB
Široký proužek 2000 Kč ano max. 35kB
Bottom Banner 1000 Kč ano max. 35kB
Premium Link 500 Kč ano 1
Partneři webu 300 Kč ano 2
PR článek 500 Kč články 3, 4
Uspořádání soutěže 1000 Kč ano 5
Text Advert Link 600 Kč články 6
MAXI Pack Advert 5000 Kč ano 7
Uvedené ceny se vztahují k zobrazení na dobu jednoho kalendářního měsíce, zobrazení PR článku je časově neomezené.
Nejsme plátci DPH.
  1. ico 60×40px (max. 5kB) + kvalitní, přímý SEO link obsahující klíčová slova zákazníka (garance maximálně 5 premium linků na celém webu)
  2. přímý link v sekci partneři webu (maximálně 10 partnerů)
  3. maximálně 4 linky z článku, maximální délka textu 2 NS, v případě potřeby možnost napsání článku na míru + 300 Kč/ NS, propagace v sekci Novinky po dobu max. 5ti dnů v ceně
  4. v případě zakoupení PR článku a soutěže je cena pouze 1 300 Kč (sleva 200 Kč). Tato kombinace je podle našich dosavadních zkušeností nejúspěšnější pro propagaci značky (webu) a zároveň získání nových klientů
  5. délka trvání soutěže maximálně 14. dní, garance 2x propagace na Facebooku CestovniPortal, garance propagace na volných bannerových pozicích, link na web partnera soutěže samozřejmostí, vše v ceně, garance 1-2 tis. soutěžících
  6. garance rotace maximálně 3 reklamních linků, v případě zobrazení pouze jednoho linku je cena 1 000 Kč, link je zobrazen v každém článku
  7. délka kampaně maximálně 14 dní, balík v sobě obsahuje všechny reklamní pozice CestovniPortal.cz, včetně soutěže

Kontakt

V případě zájmu o umístění reklamy na webu CestovniPortal.cz nás můžete kdykoliv kontaktovat. Rádi s Vámi probereme individuální možnosti reklamy a propagace.

CestovniPortal.cz
info(a)cestovniportal.cz
+420 603 161 238
+420 724 520 942


CZIN.eu
TOPlist