Last Minute Exotika

Vyhledej si dovolenou

Horký TIP

Vyber si

Turistický průvodce

Rubriky

Počasí

Vyhledávač letenek

Last minute nabídka

Facebook

Střední Amerika

Střední Amerika není samostatným kontinentem, neboť územně patří k Severní Americe. Ani tato skutečnost jí však neubírá na kráse a především na atraktivnosti. Pojďte se tedy spolu s námi seznámit s oblastí, která je prosycená vůní domácí kávy a lahodných banánů.

Střední Amerika se stala oblíbenou oblastí, kam turisté z celého světa přijíždí na dovolenou, hned z několika důvodů, snad málokdo si nechá ujít šanci prohlédnout si památky, které jsou dokladem existence Mayů a Aztéků na tomto území.

Dalším obrovským lákadlem jsou rovněž „předkolumbovské“ indiánské památky, které mimo jiné zahrnují i nádherné pyramidy.

Milovníci relaxace si pak na své přijdou na dlouhých bělostných plážích, které jsou obklopeny divokými vlnami průzračně modrého moře, a před slunečními paprsky Vás na nich ochrání mohutné palmy. Veškerá tato nádhera je navíc lemována bujnou vegetací, která fascinuje především díky své pestrosti a rozmanitosti. Střední Amerika je tedy bezpochyby jakýmsi ztělesněním exotického snu, který je obléhán rozlehlými palmovými háji.

Jakmile budete dostatečně nasyceni zdejší jedinečnou faunou a flórou, nastane čas vydat se vstříc ruchu metropolitních měst.

Střední Amerika je rovněž golfovým rájem. Najdete tady nepřeberné množství luxusních golfových hřišť, která přímo vyzývají k tomu, abyste do rukou vzali golfovou hůl a umístili několik míčků do jamek.

Dovolenou ve Střední Americe si tedy užijí nejen milovníci přírody, památek a luxusních apartmánů, ale také vášniví hráči golfu a zvídavé děti. Zažijte i Vy se svou rodinou nezapomenutelné chvilky. Vycestujte s Cestovním portálem a my Vám zaručujeme, že se Vám zde tolik zalíbí, že ani nebudete chtít domů. Užijte si spolu s námi na několik dnů svůj „středoamerický sen“ se vším všudy!

Mapa Severní a Střední Ameriky

Střední Amerika

  • Belize Belize
  • Guatemala Guatemala
  • Honduras Honduras
  • Kostarika Kostarika
  • Nikaragua Nikaragua
  • Panama Panama
  • Salvador Salvador
 _______________________________________________________________________

Aktuální nabídka zájezdů a last-minute zájezdů od CestovniPortal.cz

_______________________________________________________________________


CZIN.eu
TOPlist