Last Minute Exotika

Vyhledej si dovolenou

Horký TIP

Vyber si

Turistický průvodce

Rubriky

Počasí

Vyhledávač letenek

Last minute nabídka

Facebook

Světové metropole

Jsou nejkrásnějšími místy na této planetě. Jsou pýchou Evropy, Asie i Jižní Ameriky. Jsou domovem královny, slavných umělců i spisovatelů. Do vínku jim byly dány architektonické skvosty v podobě věží, které se tyčí takřka až do nebe, chrámů, katedrál i hradů, jenž jsou opředeny tajemnými bájemi. Všemi těmito dominantami, které se nesmazatelně zapsaly do srdcí miliónů lidí ze všech koutů světa, se mohou pyšnit jedině světové metropole!

Kam se tedy spolu s Cestovním portálem můžete vydat?

Samozřejmě, že Vás vezmeme do nejkrásnějších míst světa. Těšit se tedy můžete na romantikou obestřená města, kam se každoročně podívá několik milionů zamilovaných párů, na nádherné památky, které dělají tu kterou metropoli jedinečnou, ale i na pláže, rušné ulice, které jsou tepajícím srdcem každé světové metropole, rozlehlé parky či na proslulá fotbalová a baseballová hřiště. Zní to lákavě, viďte? Pak neváhejte a pojďte všechny tyto nádhery s námi prozkoumat na vlastní oči!

Že chcete vědět, kam přesně naše společné kroky povedou? Nebojte se, vezmeme Vás na nejkrásnější místa světa, která se stala inspirací pro nejednoho slavného spisovatele či malíře. Společně poznáme kulturu královského Londýna, dále se necháme okouzlit romantickou atmosférou Paříže, moderním Kuala Lumpur, temperamentním a nikdy nespícím Buenos Aires či historií opředeným Římem. Avšak to stále není vše! Jakmile se dostatečně nasytíte architektonickými skvosty, které má ve vínku každá skutečná světová metropole, můžete si odpočinout v nádherných parcích obklopených zelení, na rozlehlých plážích či během nákupů v některém z nákupních komplexů.

Avšak nejen rodiče, ale i děti si přijdou ve světových metropolích, které jsou lákadlem pro každého milovníka kultury a umění, na své. Zábavní parky, zoo, botanické zahrady či jízda vláčkem přes národní park, jsou tady přímo pro ně a nezapomenutelné zážitky tedy na sebe nenechají dlouho čekat!

Vidět některou ze světových metropolí je zážitkem, na který se nezapomíná! Proniknete do jiné kultury, uvidíte jiný způsob života, neotřelé památky a v neposlední řadě také ochutnáte gastronomické pochoutky, které skvěle podtrhnou dny strávené v jednom z nejkrásnějších měst světa. Neotálejte tedy a vyberte si svou metropoli snů! Cestovní portál za Vás vše potřebné zařídí. Jděte si tedy sbalit věci a vyčkejte na datum odletu. Nezapomenutelná dovolená je již na dosah!_______________________________________________________________________

Aktuální nabídka zájezdů a last-minute zájezdů od CestovniPortal.cz

_______________________________________________________________________


CZIN.eu
TOPlist